Autoservis Říčany

Politických vězňů 1233, Říčany 25 101
TEL: 739-055-433 | 602-616-474 | 323 604 718
Email: polasro@tiscali.cz

Autoservis Říčany
Autoservis Říčany

Pracujeme s vozy všech typů a značek. Dodáváme kvalitní náhradní díly a disponujeme moderní technikou. Jsme k službám majitelům osobních i užitkových vozidel.


Autodiagnostika

Provádíme autodiagnostiku zážehových i vznětových motorů. Váš vůz připojíme na profesionální diagnostické přístroje, které nám umožní získat úplný přehled o aktuálním stavu automobilu.

Jsme schopni identifikovat poruchy i potenciální (skryté) závady – v motoru, ABS, automatické převodovce, navigačním systému nebo kterémkoli z airbagů.

Dokážeme opravit závady elektronické řídící jednotky (ECU), která se stará o jednotlivé činnosti - řízení samotného motoru, airbagy, ABS, ESP, navigace, sedadla, klimatizace atd.

Dvě skupiny závad:

  • závady objevující se pouze občas
  • závady většího charakteru

Pomocí normovanému konektoru ve voze se jednoduše připojíme s diagnostickým kabelem a notebookem s příslušným programem, nebo ručním diagnosrickým přístrojem, se kterým můžeme taktéž provádět danou diagnostiku. S uváděnou výbavou lze číst informace o voze, a o jeho případných závadách. Dále lze v určité míře provádět další nastavení popř. čtení dalších hodnot z jednotlivých čidel a to i za samotného chodu automobilu.

Autodiagnostika Autodiagnostika


© 2016 Autoservis Říčany

Autoservis na FACEBOOKU